Zvolenčania idú za vyrovnaním série

Autor: HKM Zvolen Dátum: 12.3.2024

Dnes na zvolenskom zimnom štadióne uvidíme pokračovanie kvalifikačnej série o postup do playoff medzi domácim Zvolenom a Liptovským Mikulášom. V pondelkovom prvom stretnutí uspeli hostia v predĺžení, keď domáci pykali po viacerých herných aj taktických pochybeniach. Hneď po zápase na to upozornil kormidelník „rytierov“ Jamie Russell: „Ak chceme zvládnuť druhý zápas, musíme sa vyvarovať chýb.“ Uvedomujú si to aj jeho zverenci, ktorí si dnes nepripúšťajú nič iné, ako víťazstvo. „Boli tam aj dobré veci a od nich sa musíme odraziť, ale nesmieme mať slabé momenty,“ spytoval si svedomie aj kapitán HKM Jozef Sládok a hneď aj načrtol recept, čo by pomohlo červeno-modrým k vyrovnaniu série: „Musíme si vyčistiť hlavy a nájsť recept na prekonanie prehusteného priestoru pred ich bránkou. A samozrejme, hrať zodpovedne od prvej do poslednej minúty.“

Dnešný dôležitý duel pod Pustým hradom začne o 18-tej hodine, vstupenky si môžete online zakúpiť TU.

HKM Zvolen – HK 32 Liptovský Mikuláš v kvalifikácii o playoff 2024:

1. kolo: Zvolen – L. Mikuláš  2:3 pp (0:0, 0:2, 2:0, 0:1), góly HKM: Rauhauser, Fortin

2. kolo: Zvolen – L. Mikuláš  (12. 3., 18:00)

3. kolo: L. Mikuláš – Zvolen  (14. 3., 18:00)