V semifinále proti HC Slovan Bratislava!

Autor: HKM Zvolen Dátum: 12.4.2021

Súperom Zvolena v semifinále Kaufland Playoff Tipos Extraligy bude HC Slovan Bratislava! Tímy sa vo vyraďovacích bojoch stretnú prvýkrát od roku 2010. Slovanisti ako štvrtý celok po základnej časti do druhého kola postúpili cez Nitru pomerom 4:1 na zápasy, Zvolenčania zdolali vo štvrťfinále Nové Zámky 4:0. Séria začína na zvolenskom ľade v utorok 13. apríla.

7. ZÁPAS: Nedeľa 23.4., 19:00, HKM Zvolen - HC Slovan Bratislava

V tohtoročnom play-off platí, že v prípade predĺženia v prvom až treťom zápase nasleduje 20-minútové predĺženie piatich proti piatim. Pokiaľ sa v ňom nerozhodne, nasledujú samostatné nájazdy. V zápase č. 4 nasledujú nájazdy vtedy, ak je stav série 1:2 resp. 2:1. Ak je stav série 3:0 alebo 0:3, hrá sa do strelenia tzv. zlatého gólu. To isté platí pre zápasy č. 5 až 7. Ak sa nerozhodne v riadnom hracom čase, nasledujú predĺženia až do strelenia rozhodujúceho gólu.