Na Zvolenčanov zaútočia žilinskí „vlci“

Autor: HKM Zvolen Dátum: 29.10.2017

Pre zverencov trénerskej dvojice Peter Mikula – Jaroslav Török je jeden zápas ťažší, ako druhý. Zranení hráči sa do zostavy nevracajú, skôr opak je pravdou, šrámy z ťažkých bojov pribúdajú. Pod Pustým hradom netrpezlivo čakajú na reprezentačnú prestávku, ktorá by mala pomôcť dať zvolenský lazaret dokopy. Dovtedy však zostáva odohrať ešte štyri zápasy, prvý z nich už dnes pod Dubňom. Juniori všetky diery v zostave nezaplátajú, preto Zvolenčania stiahli z hosťovania centra Radovana Cútta. Aktuálne najlepší strelec michalovskej Dukly, ktorý v 15-tich zápasoch St. Nicolaus ligy nazbieral  16 bodov (9+7) sa k tímu HKM pripojil už v sobotu a dnes nastúpi na svoj prvý tipsportligový zápas sezóny.

„Vlci“ i „rytieri“ v piatok bodovali naplno a obaja súperi by si priali na úspešné výsledky nadviazať. Hosťom spod Pustého hradu pôjde v Žiline aj o predĺženie peknej série ôsmich zápasov v rade, v ktorých dokázali bodovať. Či sa to „mikulovcom“ podarí, dozvieme sa večer. Stretnutie Žilina – Zvolen začína o 17-tej hodine.

HKM Zvolen – MsHK DOXXbet Žilina v sezóne 2017/2018

7. kolo: Zvolen – Žilina 3:2 sn (1:2, 1:0, 0:0, 0:0 - 1:0), góly HKM: Šišovský, Hraško, Kytnár

16. kolo: Žilina – Zvolen ???