nedeľa, 27. august 2017 - 18:30
Výsledok:
3:9
Popis priebehu zápasu:
EHC Visp – HKM Zvolen 3:9 (0:1, 1:5, 2:3) Góly: 37. Achermann (Dolana), 44. Van Guilder, 47. Kissel (Bucher, Wiedmer) - 11. Dziurzynski (L. Jurík, Ivan), 28. Raisov (Török), 31. Coffman (Ross, Hraško), 34. Coffman (Chovan), 37. Chovan (Ďaloga, V. Fekiač), 39. Hraško (Ross, Chovan), 50. Török, 54. Kelemen (L. Jurík, Dziurzynski), 56. Coffman Rozhodovali: Erard, Wirth – Gnemmi, Wermeille, vylúčenia: 6:4, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, divákov: 800. Zvolen: Šimko – Hraško, Ross, Asuchak, Coffman, Chovan – Andersons, Wharton, Török, Kytnár, Raisov – Drgoň, Ivan, Kelemen, L. Jurík, Dziurzynski – Ťavoda, Novák, Ďaloga, V. Fekiač, Síkela Základ víťazstva si tím Petra Mikulu vybudoval v prvej polovici stretnutia. Na začiatku 31. minúty viedli Zvolenčania už 4:0, do šatní po druhej časti hry odchádzali dokonca s päťgólovým náskokom. Tretia tretina priniesla ďalšie góly na oboch stranách, viac ich však zaznamenali hostia. Ten záverečný v zápase strelil Tim Coffman a zavŕšil ním tak vysoké víťazstvo HKM, ako aj svoj prvý hetrik v modro-červenom.