Predaj permanentiek spustený s novinkami

Autor: HKM Zvolen Dátum: 17.6.2019

Hoci od začiatku sezóny 2019/2020 nás delí ešte celé leto, fanúšikovia zvolenských „rytierov“ môžu byť pripravení už dnes. Od pondelka 17. júna sa rozbehol predaj permanentných vstupeniek, aj tohto roku s viacerými novinkami. Pribudla možnosť zakúpenia sezónnej permanentky pre deti od 10 do 15 rokov, naopak, pre malý záujem sa na novú sezónu už nebude predávať permanentka „REGULAR“, ktorá platila len na zápasy základnej časti. Držitelia permanentiek z minulej sezóny získali tohto roku zľavu 10 % z pôvodnej ceny permanentiek uvedenej v platnom cenníku.

Permanentné vstupenky si fanúšikovia HKM môžu zakúpiť dvomi spôsobmi, a to online, alebo osobne na zimnom štadióne.

 

Nákup prostredníctvom internetu cez www.ticketlive.sk

1) v pláne štadióna kliknite na vami vybraný sektor

2) v zobrazenom prehľade miest si buď vyberte vaše existujúce miesto permanentky (označené zelenou farbou), alebo ak chcete iné miesto, vyberte si také, ktoré je označené žltou farbou. Vyberte zvýhodnenú cenu pre držiteľov platných permanentiek označených "PREMIUM / Permanentkár”

3) prejdite na košík, v ktorom pri vašom pridanom mieste uvidíte tlačidlo "Overiť" - kliknite naň a zadajte číslo vašej existujúcej permanentky. Overenie vám bude fungovať, len ak ste si vybrali úplne rovnaké miesto, aké ste mali zakúpené aj v minulej sezóne (zelená farba), alebo ak ste si zvolili inú farbu. Kód permanentky je možné použiť len raz, t.j. buď na zakúpenie za zvýhodnenú cenu existujúceho miesta, alebo na zakúpenie za zvýhodnenú cenu doposiaľ neobsadeného miesta. Zakúpením iného než rovnakého miesta, bude vaše prechádzajúceho miesto uvoľnené do voľného predaja.

4) pokračujte tlačidlom k pokladni

5) objednávku môžete uhradiť bankovým prevodom, platobnou kartou online, alebo pomocou benefitných programov, taktiež môžete objednávku uhradiť aj na našich partnerských predajných miestach https://www.ticketlive.sk/sk/salepoint v hotovosti

6) po uhradení objednávky elektronickým spôsobom vám do vášho emailu príde PDF verzia permanentky, a tiež aj jej digitálna verzia, ktorú si môžete uložiť do vášho mobilného telefónu a na vstupe sa preukázať uloženou vstupenkou v mobile (pre operačný systém iOS využijete natívnu aplikáciu Wallet, pre Android OS odporúčame nainštalovať aplikáciu Yourwallet https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.yourpass.wallet&hl=cs). Pokiaľ budete mať záujem, na zimnom štadióne vám bude k zakúpenej permanentke vydaná aj jej plastiková verzia, po dohode s p. Hámorskou (tel. 0902 208 802, e-mail: referent@hkmzvolen.sk).

 

Nákup na zimnom štadióne

Permanentné vstupenky si môžete zakúpiť osobne na zimnom štadióne na 1. poschodí po predchádzajúcej dohode u p. Hámorskej (tel. 0902 208 802, e-mail: referent@hkmzvolen.sk). Úhrada platobnou kartou nie je možná, pri nákupe permanentiek sa platí v hotovosti.

 

Permanentky pre ŤZP a deti od 10 do 15 rokov je možné zakúpiť len na zimnom štadióne. V prípade zneužitia detskej permanentky na vstup dospelej osoby, bude permanentka deaktivovaná bez nároku na vrátenie peňazí.

 

Pri nákupe permanentných vstupeniek na sezónu 2019/2020 prichádza HKM Zvolen s bonusom pre najrýchlejších – na prvých 200 fanúšikov, ktorí si permanentku zakúpia ktorýmkoľvek z vyššie uvedených spôsobov, čaká 6-balenie alko/nealko nápojov od Urpineru a možnosť získania personalizovaného dresu HKM za výhodnú cenu 19,90 €.

Permanentkári budú mať samozrejme voľný vstup aj na všetky domáce prípravné zápasy „rytierov“, ktorých tentoraz bude vrátane Memoriálu P. Zábojníka až šesť.