utorok, 20. október 2020 - 18:00
Výsledok:
1:0sn
Popis priebehu zápasu:
V strelách na bránu v riadnom čase remíza 29:29, v predĺžení 3:3. Rozhodol jeden premenený nájazd navyše – stretnutie ukončil v ôsmej sérii * Hostia ponúkli súperovi šesť presilových hier, všetky však ubránili * Po viac než ôsmich rokoch Marek Ďaloga vo zvolenskom drese s jednou strelou a dvomi trestnými minútami. HC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen 1:0 pp a sn (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0, 1:0) Rozh. sam. nájazd: Zahradník. Rozhodovali: Novák, Lokšík - Hercog, Synek, vylúčení: 2:6 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, bez divákov Nové Zámky: Kiviaho – Holenda, Hain, Västilä, Drtina, P. Mikuš, Šeliga, Ordzovenský, Fereta – Obdržálek, Bajtek, Hämäläinen – Zahradník, Embrich, Rogoň – Giľák, Holovič, J. Jurík – Andrisík, Ondrušek, S. Rehák Zvolen: Rahm – Hatala, Betker, Melancon, Ivan, Kubka, Hraško, Ďaloga, Meliško – Puliš, Mikúš, Bondra – Nuutinen, Zuzin, Stupka – Kelemen, Jedlička, Kolenič – Marcinek, Tibenský, Ďuriš