„Rytieri“ otvorili novú sezónu víťazstvom

Autor: HKM Zvolen Dátum: 16.9.2022

HKM Zvolen - HK Dukla Trenčín 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Góly: 25. Marcinek (Viedenský, Stupka), 26. Hain (Hecl, Langkow), 51. Kašlík (Zuzin, Huntebrinker), 57. Hanna (Huntebrinker) – 45. Sloboda. Rozhodovali: Tvrdoň, D. Konc st. - Synek, D. Konc ml., vylúčení: 3:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, 1875 divákov.

Zvolen: Trenčan - Messner, Hain, Hanna, Mudrák, Hraško, Kubka, Čulík - Zuzin, Huntebrinker, Kašlík - Hecl, Langkow, Sideroff - Gropp, Šiška, Stupka - Csányi, Viedenský, Marcinek – A. Barcík

Trenčín: Lacouveé - Starosta, Ozols, Ulrych, Pietroniro, Nemčík, Martiška, Chromiak - Valach, Čacho, Thelin - Sloboda, Heinero, Petráš - Razgals, Sojčík, Belluš - Hudec, Ferenyi, Jakubec - Stahoň

Domáci išli do vedenia v druhej tretine, najskôr namierili presne Marcinek a Hain, Trenčania znížili zásluhou Slobodu. V tretej tretine sa do streleckej listiny zapísali len zvolenskí hráči Kašlík a Hanna.