piatok, 22. september 2017 - 18:00
Výsledok:
2:3pp
Popis priebehu zápasu:
Po prehratej prvej tretine domáci v polovici zápasu dvomi gólmi strhli vedenie na svoju stranu * Hostia zrovnali skóre a víťazný gól strelili v 69. sekunde predĺženia * Strely na bránu: 34:22. HKM Zvolen – HK Poprad 2:3 pp (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1) Góly: 31. Matis (T. Bokroš, Kytnár), 34. Coffman (Ross) - 20. Jáchym (Vandas, Heizer), 48. D. Bondra (Abdul, Mc Dowell), 62. Svitana (Mlynarovič). Rozhodovali: D. Konc, J. Konc – Kollár, Rojík, vylúčení: 2:2, presilovky 1:0, oslabenia 0:0, 1050 divákov. Zostavy: Zvolen: Climie - Hraško, Bokroš, Wharton, Ross, Ťavoda, Andersons, Novák, Drgoň – Matis, Kytnár, Chovan - Dziurzynski, Coffman, Asuchak - Síkela, L. Jurík, Obdržálek - Kelemen, V. Fekiač, Török Poprad: Corbeil - Jáchym, Š. Fabian, P. König, D. Brejčák, Ignatov, McDowell, Dinda, Zadražil – Vandas, Heizer, Ježek - P. Svitana, S. Mlynarovič, Abdul - D. Bondra, Lichanec, Štrauch – Bogoslovskij, Matej Paločko, Matúš Paločko