Nitra - Zvolen

Góly pod Zoborom začali padať až v tretej tretine * Vedenia sa ujali hostia v presilovke, domáci otočili na 2:1 a o tri minúty na to bolo vyrovnané na 2:2 * V 25. sekunde predĺženia zariadil víťazstvo „rytierov“ po úniku najproduktívnejší obranca ligy Davis Vandane * Strely na bránu 40:28.

HK Nitra – HKM Zvolen 2:3 pp (0:0, 0:0, 2:2, 0:1)
Góly: 46. Scheidl (Buček, Richard), 50. Slovák - 45. Šišovský (Zuzin, Chovan), 53. Kytnár (Drgoň), 61. Vandane (Vandas). Rozhodovali: Jonák, Lokšík – Tvrdoň, Synek, vylúčení: 5:5, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 2247 divákov
Nitra: Foltán - Mezei, McCormack, Rais, Morrison, Sloboda, Pupák - Lantoši, Slovák, Blackwater - B. Rapáč, Bortňák, Hrušík - Buček, Richard, Scheidl - Fominych, Šiška, Pätoprstý - Mychan
Zvolen: Skapski - Vandane, Ulrych, Zeleňák, Růžička, Drgoň, Roman, Černook - Vandas, Špirko, P. Halama - Lušňák, M. Halama, Šišovský - Chovan, Kytnár, Zuzin - Andrisík, Holovič,