piatok, 8. september 2017 - 18:30
Výsledok:
5:1
Popis priebehu zápasu:
Domáci strelili otvárací gól zápasu už v 49. sekunde a po druhej tretine viedli už 4:0 * Zvolenčania korigovali výsledok až v závere zápasu, prvý gól HKM v sezóne strelil Peter Hraško * Strely na bránu 39:40. HC Nové Zámky - HKM Zvolen 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) Góly: 1. Salija, 22. Lantoši (Salija), 34. Cetkovský (Zbořil, Novotný), 38. Novotný (Salija), 46. Zbořil (Prapavessis, Cetkovský) - 56. Hraško (Ross, Jurík). Rozhodovali: D. Konc, J. Konc - Výleta, Orolin, vylúčení: 3:7 na 2 min, navyše: Ďaloga (Zvolen) 10 minút za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0 Zostavy: Nové Zámky: Kováč - Plašil, Kovačevič, Prapavessis, Salija, Deyl, Chovan, Šimek, Rehák - Varga, Špirko, Schultz - Cetkovský, Novotný, Zbořil - Lantoši, Dubinin, Tibenský - Dubec, Surovka, Fábry Zvolen: Climie - Wharton, Hraško, Ross, Ťavoda, Ivan, Drgoň, Török, Novák - Chovan, Coffman, Obdržálek - Dziurzynski, Kytnár, Matis - Raisov, L. Jurík, Asuchak - Ďaloga, Síkela, Kelemen