nedeľa, 17. september 2017 - 15:00
Výsledok:
0:3
Popis priebehu zápasu:
Hostia sa strelecky presadili v úvode a v závere prvej tretiny * Svoje dvojgólové vedenie si strážili až do poslednej minúty zápasu, kedy stanovili na konečných 3:0 * V druhej časti hry Zvolenčania mohli svoj dvojgólový náskok navýšiť, nevyužili však 74 sekundovú presilovku o dvoch hráčov * Víťazným gólom duelu sa ukázal presný zásah zo 4. minúty, ktorým Tomáš Török otvoril gólový účet stretnutia * Prvýkrát sa čistým kontom v Tipsport lige prezentoval kanadský gólman Matt Climie * Strely na bránu 23:28. MHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) Góly: 4. Török (Fekiač), 20. Chovan (Ross, Kytnár), 60. Ross MHk 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan – Pacalaj, Tabaček, Suchý, Kuráli, Mezovský, Nádašdi, Bača, Devečka – Uram, M. Sukeľ, Spilar – Kriška, Paukovček, Rapáč – J. Sukeľ, Langhammer, Števuliak – Kabáč, Piatka, Laco HKM Zvolen: Climie – Hraško, Bokroš, Ross, Wharton, Drgoň, Ivan, Andersons, Ťavoda – Matis. Kytnár, Chovan – Asichak, Coffman, Dziurzynski – Obdržálek, Jurík, Síkela – Török, Fekiač, Ďaloga