Chceš byť na drese? Získaj pamätnú vstupenku!

Autor: HKM Zvolen Dátum: 27.4.2020

Nezaháľame ani v tomto období a pre našich fanúšikov sme pripravili za ich podporu zaujímavú novinku. Umiestnime ich na zápasové dresy!

Projekt nesie názov HKM Zvolen Memorial fan tickets. Ide o limitovanú edíciu pamätných vstupeniek, ktoré sú dostupné vo verziách BRONZE, SILVER, GOLD a PLATINUM. Každá zo štyroch vstupeniek prináša niekoľko benefitov. 

Pre fanúšikov je nepochybne najlákavejšia možnosť vidieť sa na dresoch, v ktorých zvolenský tím odohrá prípravné zápasy. Následne poputujú do dražby. Koláž z fotografií fanúšikov sa okrem dresov objaví aj na ďakovnej plachte priamo pred štadiónom. Majitelia vstupeniek PLATINUM sa navyše nájdu na dresoch dvakrát, ich fotky vyplnia aj čísla na zadnej strane. HKM Zvolen je prvým slovenským hokejovým klubom, ktorého fanúšikovia sa stanú súčasťou dresov.

„Okrem cenného suveníru, ktorý pre fanúšikov ostane symbolom vernosti klubu a jeho podpory v náročnej spoločenskej a ekonomickej situácii, môžu čerpať benefity v nasledujúcej sezóne," hovorí marketingový riaditeľ klubu Miroslav Brumerčík. Každá vstupenka zahŕňa kupón, ktorý majiteľ môže využiť pri kúpe sezónnej permanentky, zápasových vstupeniek či suvenírov. Čím vyššia je úroveň pamätnej vstupenky, tým je vyššia hodnota kupónu a širšie možnosti jeho uplatnenia. 

Detailný zoznam benefitov Memorial fan tickets nájdete v TOMTO ČLÁNKU

Predaj pamätných vstupeniek bol spustený vo štvrtok 23. apríla, pričom najväčší záujem zatiaľ fanúšikovia prejavili o radu PLATINUM. Získať ich môžete na TOMTO ODKAZE

Ďakujeme za vašu podporu. Spolu sme HKM!