Ako permanentkári získajú svoju zľavu?

Autor: HKM Zvolen Dátum: 7.11.2018

Predaj vstupeniek na prvý tipsportligový Winter Classic bol spustený dnes o 10-tej hodine. Veľký záujem fanúšikov už od prvých momentov spustenia predaja sľubuje prvý februárový víkend parádny hokejový sviatok a zážitok.

Ako sme včera informovali, fanúšikovia sa môžu dostať k vstupenkám v jednotnej cene 18 eur (pre zvolenských fanúšikov bude primárne vyčlenená tribúna J) a držitelia sezónnych permanentiek HKM majú nárok na 50 % zľavu, ktorú si môžu uplatniť len do konca novembra. Pripomíname, že túto zľavu je možné uplatniť iba jednorázovo, teda na jednu vstupenku a iba do sektoru J.  

V tomto prípade ostávalo ešte doladiť určité technické detaily. Mnohí ste nás kontaktovali s otázkou, akým spôsobom si tento nárok na zľavu môžete uplatniť. Ako už viete, predaj vstupeniek na podujatie zabezpečujú predajcovia Ticketportal.sk a Predpredaj.sk. Uplatnenie zľavy pre permanentkárov je možné len prostredníctvom Predpredaj.sk! Nákup na tejto stránke odporúčame aj ostatným fanúšikom, ktorých pri kúpe online dáva Ticketportal do poradia na čakanie. 

Každému majiteľovi permanentky HKM bol pri jej zakúpení pridelený zľavový kód, ktorý im slúži pri uplatňovaní zliav v priebehu sezóny. Keďže ale predaj týchto permanentiek zabezpečuje spoločnosť Ticketlive.sk, bolo potrebné pre toto podujatie vytvoriť nové zľavové kódy, ktoré slúžia výhradne pri kúpe vstupeniek na Winter Classic. Tieto kódy budeme oddnes a v priebehu nasledujúcich dní distribuovať našim permanentkárom. Každého z nich budeme kontaktovať a následne sa dostanú k svojim zľavneným vstupenkám, či už na stránke Predpredaj.sk alebo v predajniach. Pri kúpe online sa zľava uplatňuje priamo v košíku pri sumarizácii objednávky (zľavový kód je potrebné zadať do Bieleho rámčeka s názvom "Zľavový kupón/Darčeková poukážka" a následne "Overiť". Permanentkárov chceme zároveň ubezpečiť, aby nemali obavy o prípadný nedostatok vstupeniek, organizátor v tomto prípade vyčlenil dostatočný počet zľavnených vstupeniek, ktoré sú im k dispozícii.   

Prosíme všetkých majiteľov permanentiek HKM, ktorí pri ich kúpe na seba nenechali žiadny kontakt a majú záujem o uplatnenie zľavy, aby napísali mail na media@hkmzvolen.sk. Obratom im bude zaslaný ich zľavový kód. 

Pokiaľ ide o ostatných našich fanúšikov, samozrejme, odporúčame im pri kúpe vstupeniek zvoliť sektor J, ktorý bude patriť priaznivcom HKM. Ak ste však už zvolili iný sektor a chcete byť počas zápasu "medzi svojimi", organizátor by mal na mieste takýto presun umožniť, no samozrejme, môžete si zápas vychutnať aj z inej, "neutrálnej" tribúny. Určite ale budeme radi, keď sa vás 3. februára zíde na J-čku čo najviac a spoločnými silami poriadne nahlas podporíte rytierov v tomto prestížnom súboji!