nedeľa, 24. september 2017 - 17:00
Výsledok:
4:2
Popis priebehu zápasu:
Aktivita Zvolenčanov v prvej tretine priniesla iba jeden neuznaný gól a dve nastrelené žŕdky * Domáci sa v 50. minúte dostali až do trojgólového vedenia, hostia dokázali korigovať na rozdiel gólu * Tri zo štyroch gólov vsietili Bystričania v presilových hrách * Strely na bránu 41:36. HC'05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen 4:2 (0:0, 2:0, 2:2) Góly: 24. Faille (Bartánus), 40. Bubela (Hohmann), 50. Surový (Kubka), 60. Bubela - 50. Kelemen (Kytnár), 52. Kytnár (Novák, Matis). Rozhodcovia: D. Konc, Snášel - Rojík, M. Smrek, vylúčení 1:5, presilovky 3:0, v oslabení 0:1, 2827 divákov. Zostavy B. Bystrica: Lassila - Kubka, Ďatelinka, Brejčák, Sedlák, Dame-Malka, Mihálik, Gélinas - Faille, Surový, Lunter - Bartánus, Bortňák, Lamper - Hohmann, Bubela, Brittain - Češík, Tamáši, Belluš Zvolen: Climie - Wharton, Ross, Bokroš, Hraško, Andersons, Drgoň, Novák - Asuchak, Coffman, Ďaloga - Chovan, L. Jurík, Obdržálek - Matis, Kytnár, Kelemen - Török, V. Fekiač, Dubeň